facebook

ŚLUB CYWILNY NA SKOPELOS - GRECJA

GWARANCJA ORGANIZATORA 5 EVENTS zgodnie z prawem o usługach turystycznych jest organizatorem turystyki >>>

ŚLUB CYWILNY W RYTMACH „MAMMA MIA” NA WYSPIE SKOPELOS (GRECJA)

5 EVENTS zgodnie z prawem o usługach turystycznych jest organizatorem turystyki posiadającym wszelkie zezwolenia na organizowanie imprez turystycznych w kraju i na świecie na wszystkie możliwe strefy (Rejestr OTiPT Marszałka Województwa Małopolskiego Z/30/2010).

Pamiętacie film i ten bajeczny widok, kościółek na skale? Te wszystkie romantyczne krajobrazy, zapierające dech w piersiach i malowniczą skałę, u stóp, której powiecie sobie TAK!

ŚLUB W GRECJI – ŚLUB CYWILNY W RYTMACH „MAMMA MIA” NA WYSPIE SKOPELOS

PAKIET ŚLUBNY – ROMANTYCZNY ŚLUB W GRECJI: ślub cywilny na wyspie słońca RODOS

 • wszelkie opłaty administracyjne po stronie greckiej
 • opłatę za wyjście urzędnika poza urząd stanu cywilnego
 • dojazd urzędnika do miejsca ślubu
 • sprawdzenie dokumentów z greckimi władzami
 • opłata za wynajem miejsca
 • opłatę za Akt Ślubu + tłumaczenie na język polski
 • pełne uwierzytelnienie dokumentów oraz odpowiednie przygotowanie dokumentów, by ślub zawarty w Grecji był ważny w Polsce
 • opłaty za przysięgłe tłumaczenie dokumentów ( akty urodzenia + zaświadczenia o możliwości zawarcia związku małżeńskiego za granicą ). Dodatkowe dokumenty (np. wyrok sądu, za dodatkową opłatą)
 • delikatna dekoracja stolika
 • koordynacja przygotowań do ślubu w języku polskim
 • <
 • opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Ceny powyższego pakietu ślubnego – ślub cywilny na wyspie krajobrazów Mamma Mia – Skopelos: 1550 Euro
Opłata jednorazowa za pakiet ślubny (Płaci tylko Para Młoda, cena za pakiet, nie osobę)

Cena za pakiet ślubny jest aktualna w wybranych terminach wraz z rezerwacją pakietu turystycznego w biurze. Cena za pakiet ślubny bez rezerwacji pakietu turystycznego w naszym biurze + 20 Euro/osobę. Dopłata do ekspresowej organizacji ślubu pomiędzy 40-30 dni przed planowaną datą ślubu: 125 Euro.

**************************************************

Na życzenie Klientów organizujemy:

 • romantyczną kolację ślubną lub przyjęcie weselne dla dowolnej liczby osób
 • profesjonalną ślubną sesję zdjęciową
 • wszelką dekorację miejsca ślubu, miejsca przyjęcia ślubnego lub dekoracja stolika na romantyczną kolację tylko we dwoje
 • tort ślubny
 • oprawę muzyczną odtwarzaną, zespoły muzyczne
 • pokazy folklorystyczne, nauka tańca greckiego dla Państwa Młodych oraz gości
 • transport dla Państwa Młodych oraz gości
 • auto do ślubu
 • pokrowce na krzesła
 • kamerzystę ... inne, dodatkowe usługi na życzenie Państwa Młodych oraz gości

************************************************************

FORMALNOŚCI I PROCEDURA - ŚLUB CYWILNY W GRECJI

Dokumenty potrzebne do zawarcia Ślubu Cywilnego w Grecji, jakie muszą być dostarczone do naszego biura:

W przypadku pierwszego ślubu dla obu narzeczonych:
1. Skrócony akt urodzenia w wersji wielojęzycznej
2. Zaświadczenie o możliwości zawarcia związku małżeńskiego za granicą (Uwaga: ważne tylko 90 dni do daty ślubu, prosimy o nie wyciąganie tego dokumentu wcześniej)
Inne: Osoba adoptowana - dodatkowe dokumenty, prosimy o kontakt z biurem.

Jeśli dla narzeczonych jest to kolejny ślub potrzebne będą następujące, dodatkowe dokumenty do ślubu cywilnego w Grecji (opłata dodatkowa w zależności od rodzaju i ilości dokumentów ) :
- Osoba po rozwodzie - wyrok sądu
- Osoba, która zmieniła nazwisko - stosowny dokument potwierdzający zmianę nazwiska np. akt małżeństwa z adnotacją o zmianie nazwiska
- Wdowiec/wdowa - akt zgonu

Powyższe WSZYSTKIE, ORYGINALNE dokumenty należy dostarczyć do biura 5 Events pocztą - przesyłka polecona lub kurierem. Nasze biuro zajmuje się dalszym pełnym przygotowaniem, w tym uwierzytelnieniem dokumentów, które wliczone jest w cenę każdego pakietu ślubnego. Organizacja ślubu w Grecji z 5 Events to minimum formalności dla Narzeczonych. Kompleksowo zajmujemy się całą organizacją Waszych dokumentów, tak by ślub w Grecji był legalny a tym samym ważny w Polsce.
 
logo

NASZE DOŚWIADCZENIE

 

5 Events to zespół siedmiu energicznych konsultantek, które organizują śluby marzeń zarówno w Polsce, jak i w każdym miejscu na świecie, w którym jest to możliwe pod kątem prawnym. Nasze doświadczenie to setki zadowolonych Klientów z wielu części świata, takich jak: Polska, Wielka Brytania, Irlandia, Norwegia, Szwecja, Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy, Litwa, Słowacji, Ukraina, Gruzja, Chile, USA. W przeciągu dziewięciu lat działalności miałyśmy zaszczyt i przyjemność towarzyszyć naszym Parom w organizacji ceremonii ślubnych i przyjęć weselnych w wielu wyjątkowych zakątkach świata. Najczęstszym wyborem Narzeczonych są: Grecja, Włochy oraz Polska, a także: Portugalia, Hiszpania, Malta, Chorwacja, Cypr, Czechy, Słowacja, Dominikana, Meksyk, Kenia, Mauritius, Indonezja. Na specjalne zamówienie Klientów organizujemy również śluby w innych zakątkach świata.

 

Specjalizujemy się w organizacji ślubów pod kątem formalnym oraz oferujemy dodatkowe usługi aby uczynić ten dzień wyjątkowym dla Pary Młodej, jak i Ich gości. Na życzenie naszych Par organizujemy: transfery, przeloty, zakwaterowanie, przyjęcie weselne, imprezy przedślubne oraz poprawiny, transport zarówno dla Pary Młodej jak i gości, dekorację florystyczną, aranżację przestrzeni, papeterię ślubną premium, efekty specjalne, pokazy artystyczne, muzykę na żywo, podróże poślubne, fotografia ślubna.

 

5 EVENTS zgodnie z prawem o usługach turystycznych jest organizatorem turystyki posiadającym wszelkie zezwolenia na organizowanie imprez turystycznych w kraju i na świecie na wszystkie możliwe strefy (Rejestr OTiPT Marszałka Województwa Małopolskiego Z/30/2010).

 

O nas I Kontakt I Warunki uczestnictwa I INCOMING I ŚLUB ZA GRANICĄ I WEDDINGS IN POLAND I WEDDINGS IN SALT MINE

 

Koźmice Wielkie 482
32-020 Wieliczka
Tel : 12 411 11 55
Email : slub@jedziemynawakacje.pl

opublikowane na stronie internetowej www.jedziemynawakacje.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.