facebook

Odnowienie ślubu za granicą

GWARANCJA ORGANIZATORA 5 EVENTS zgodnie z prawem o usługach turystycznych jest organizatorem turystyki >>>

Od zawsze marzył się Wam mały, kameralny ślub. To było dawno a dziś jest to możliwe. W romantycznej scenerii na ciepłej plaży w lnianej koszuli i leciutkiej sukni powiewającej w rytm bryzy morskiej.

Wyjątkowe śluby, podróże dla dwojga i romantyczne marzenia są po to aby je spełnić. To misja 5 EVENTS. Jesteśmy organizatorem imprez turystycznych oraz organizatorem ślubów w Polsce i za granicą. Nasi Klienci to pary polskie oraz mieszane mieszkające w kraju jak i za granicą.

Nie ważne ile macie lat. Ważne na ile się czujecie oraz, że 5...7... 10... 15...20... lat po ślubie nadal jesteście razem i stać Was na odrobinę szaleństwa by poczuć się bardzo wyjątkowo.

Jeszcze raz powiedz TAK,, tym razem w zupełnie innym miejscu. Tej samej kobiecie, temu samemu mężczyźnie. By marzenia się spełniały. Wyjątkowe śluby, miejsca, krajobrazy nie są zarezerwowane tylko dla gwiazd Hollywood. Zaproście najbliższych lub zróbcie to tylko we dwoje... Na romantycznej plaży, na pięknym tarasie, w kościółku lub w otoczeniu egzotycznej przyrody.

Raz jeszcze.. Jeszcze raz poczujcie się tak jak mówiliście pierwszy raz TAK.

ODNOWIENIE ŚLUBU ZA GRANICĄ to doskonały i ekskluzywny prezent dla Rodziców. Jeśli tylko raz jeszcze chcą się poczuć jak 30 lub więcej lat temu, wiek nie ma znaczenia.

ODNOWIENIE ŚLUBU ZA GRANICĄ jest też doskonałym prezentem dla samych siebie w rocznicę Waszego ślubu.

Odnowienia ślubów za granicą:

GRECJA - KRETA
GRECJA – SANTORINI
GRECJA – REJS PRYWATNYM JACHTEM - 5 WYSP
HISZPANIA – WYSPY KANARYJSKIE – TENERYFA
BALI (również w stylu balijskim, w tradycyjnych strojach) >>>
TAJLANDIA >>>

A może inne miejsce o którym marzycie?
Chętnie pomożemy zrealizować Wasz romantyczny pomysł na odnowienie Waszego ślubu?

Kompleksowa organizacja ślubów. Przygotujemy "Wasz Dzień" oraz ponowną podróż poślubną:

  • hotele *** do ***** DE LUX z wyżywieniem
  • przeloty z/do Polski
  • romantyczną kolację lub przyjęcie
  • prywatny transport za granicą
  • oprawę muzyczną
  • dekorację plaży lub innego wybranego miejsca gdzie raz jeszcze powiecie sobie TAK
  • polskojęzyczną koordynację odnowienia ślubu

Serdecznie zapraszamy

Lidia Wandas oraz grupa 5 EVENTS

slub@jedziemynawakacje.pl

tel. 609 42 44 78

 
logo

NASZE DOŚWIADCZENIE

 

5 Events to zespół siedmiu energicznych konsultantek, które organizują śluby marzeń zarówno w Polsce, jak i w każdym miejscu na świecie, w którym jest to możliwe pod kątem prawnym. Nasze doświadczenie to setki zadowolonych Klientów z wielu części świata, takich jak: Polska, Wielka Brytania, Irlandia, Norwegia, Szwecja, Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy, Litwa, Słowacji, Ukraina, Gruzja, Chile, USA. W przeciągu dziewięciu lat działalności miałyśmy zaszczyt i przyjemność towarzyszyć naszym Parom w organizacji ceremonii ślubnych i przyjęć weselnych w wielu wyjątkowych zakątkach świata. Najczęstszym wyborem Narzeczonych są: Grecja, Włochy oraz Polska, a także: Portugalia, Hiszpania, Malta, Chorwacja, Cypr, Czechy, Słowacja, Dominikana, Meksyk, Kenia, Mauritius, Indonezja. Na specjalne zamówienie Klientów organizujemy również śluby w innych zakątkach świata.

 

Specjalizujemy się w organizacji ślubów pod kątem formalnym oraz oferujemy dodatkowe usługi aby uczynić ten dzień wyjątkowym dla Pary Młodej, jak i Ich gości. Na życzenie naszych Par organizujemy: transfery, przeloty, zakwaterowanie, przyjęcie weselne, imprezy przedślubne oraz poprawiny, transport zarówno dla Pary Młodej jak i gości, dekorację florystyczną, aranżację przestrzeni, papeterię ślubną premium, efekty specjalne, pokazy artystyczne, muzykę na żywo, podróże poślubne, fotografia ślubna.

 

5 EVENTS zgodnie z prawem o usługach turystycznych jest organizatorem turystyki posiadającym wszelkie zezwolenia na organizowanie imprez turystycznych w kraju i na świecie na wszystkie możliwe strefy (Rejestr OTiPT Marszałka Województwa Małopolskiego Z/30/2010).

 

O nas I Kontakt I Warunki uczestnictwa I INCOMING I ŚLUB ZA GRANICĄ I WEDDINGS IN POLAND I WEDDINGS IN SALT MINE

 

Koźmice Wielkie 482
32-020 Wieliczka
Tel : 12 411 11 55
Email : slub@jedziemynawakacje.pl

opublikowane na stronie internetowej www.jedziemynawakacje.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.